Zajmujemy się fotografią i filmem z kategorii reportażowej, reklamowej, portretowej, a także wszystkim co dotyczy fotografii ślubnej.

ŚLUBY

Nasza oferta może być dopasowana do "każdej kieszeni". 
 
Przykładowo wszystkie etapy:
przygotowania, błogosławieństwo, przejazd, ceremonia zaślubin, życzenia, impreza do zabawy oczepinowej włącznie i 2-3 bloki muzyczne po oraz z sesją plenerową po ślubie wykonywaną innego dnia, wszystkie fotografie obrobione i przekazane na płycie - w promocyjnej cenie dla osób podpisujących umowę jeszcze w tym roku 1700 zł.

UWAGA, UWAGA, UWAGA!!!     Dla osób planujących ślub zimą dodatkowo konkretny rabat!!!
 
 
 
 
OFERTA SPECJALNA
DODATKOWA  OKAZJA GRATIS!

Oferta skierowana do osób które w dniu dzisiejszym odwiedziły nasze stoisko na VI Pomorskiej Gali Ślubnej oraz którzy podpiszą umowę w tym roku  dodatkowy rabat (100zł), lub 60 odbitek, 15x22cm lub SESJA RDW DLA DWOJGA o wartości 250 PLN GRATIS.  Taka sesja ma na celu obycie się z obiektywem i  udzielenie nizbędnych wskazówek do  uzyskania konkretnego celu.  Gorąco zapraszamy!
Mamy także Super ofertę specjalną na samą sesję plenerową zadzwoń i zapytaj:-)

 
 
INNE IMPREZY

Impreza firmowa? A może masz na przykład urodziny? Chcesz żeby oprócz zabawy goście mieli frajdę i pamiatkę? Przyjedziemy, ustawimy studio i każdy będzie mógł poczuć się przed obiektywem jak gwiazda podczas profesjonalnej sesji!
 
Ustalenie kwoty w oparciu o indywidualne uzgodnienia.
 
 

SESJE INDYWIDUALNE

W zależności od formy i zakresu już od 250,- PLN!
 
Sesje dla oczekujących potomstwa (2+...) możliwe do wykonania w profesjonalnej jakości także u Was w mieszkaniu.
Stresuje Was obce otoczenie? Nie czujecie się swobodnie? To teraz my przyjedziemy do Was!
Mobilny sprzęt studyjny daje możliwość uzyskania zdjęć najwyższej jakości nawet w Waszym mieszkaniu!
Podobnie rzecz ma sie dla rodziców którzy pragną zrobić sobie sesje z pociechą, która rośnie jak na drożdżach i do wiosny nie mają zamiaru czekać!

 
 
 
 
 
REANIMACJA STARYCH FOTOGRAFII

Oferujemy także „reanimację” starych często zniszczonych fotografii z różnego rodzaju nośników jak negatywów, płytek szklanych, slajdów i oczywiście fotografii w formie papierowej itp.
Indywidualne ustalenie kwoty.
 
 
 

PRZEGRYWANIE FILMÓW NA DVD

Czy to celuloidowy film 8mm, czy super 8mm, czy taśmy VHS, VHS-C, video 8, Hi8, Digital 8, mini DV, DV zarchiwizujemy na płycie DVD.
Indywidualne ustalenie kwoty.
 
 
Zapraszamy do współpracy